• COMPAREX

    Informacje prasowe


Aktualne informacje prasowe

SoftwareONE odnawia status: Microsoft Azure Expert Managed Service Provider (MSP)

Stans / Redmond, 07.08.2019 – SoftwareONE, światowy lider w dziedzinie platform, rozwiązań i usług IT ogłasza, że potwierdził swoją pozycję w elitarnej grupie globalnego programu Microsoft Azure Expert Managed Service Provider (MSP). Program certyfikuje najbardziej wykwalifikowanych dostawców usług zarządzanych dla platformy Azure na świecie, którzy pomyślnie przeszli rygorystyczny audyt przeprowadzony przez zewnętrzną firmę audytorską. Certyfikacja Microsoft to wskazówka dla organizacji przy wyborze partnera do przeprowadzenia procesu transformacji cyfrowej i migracji do chmury, który jest w stanie zarządzać wszystkimi środowiskami chmurowymi, niezależnie od jej rodzaju i wielkości.

Czytaj dalej...


Dzięki przejęciu spółki SAMSentry, SoftwareONE zbudował bezkonkurencyjne portfolio rozwiązań z zakresu zarządzania oprogramowaniem.

Stans, Schweiz, 18.04.2019 – SoftwareONE, światowy lider w dziedzinie platform, rozwiązań i usług, ogłosił, że niedawno kupił SAMSentry, technologię zarządzania oprogramowaniem.

Czytaj dalej...


COMPAREX ogłasza zmianę brandu na SoftwareONE - Od 1 kwietnia biura COMPAREX na wszystkich rynkach działają już jako SoftwareONE

Stans, Switzerland, 01.04.2019 – SoftwareONE, czołowy globalny dostawca platform, rozwiązań i usług IT, ogłosił, że z dniem 1 kwietnia 2019 r. , biura COMPAREX w Grupie SoftwareONE zmieniają swój brand. Będzie to łącznie ponad 35 krajów, które przechodzą proces rebrandingu i rozpoczną działalność jako SoftwareONE.

Czytaj dalej...


SoftwareONE i COMPAREX łączą siły tworząc globalną markę dostawcy rozwiązań i usług IT

Stans, Switzerland, 09.10.2018 – Firma SoftwareONE, czołowy globalny dostawca platform, rozwiązań i usług, poinformowała dziś, że zawarła porozumienie w sprawie nabycia 100 procent udziałów w spółce COMPAREX od Raiffeisen Informatik GmbH. Szczegoły transakcji nie zostały ujawnione.

Czytaj dalej...


COMPAREX podpisał globalną umowę o partnerstwie z firmą Snow Software

Lipsk, 13.09.2018 – Alliance to offer organizations combined excellence in SAM solutions and know-how

Czytaj dalej...


COMPAREX otrzymuje wyróżnienie Microsoft Azure Expert Managed Service Provider

Leipzig / Redmond, 17.07.2018 – Globalna firma informatyczna COMPAREX znalazła się w wąskim gronie uczestników nowo ogłoszonego programu Microsoft Azure Expert Managed Service Provider (MSP) o globalnym zasięgu. Program oferuje certyfikację dla najlepiej wykwalifikowanych dostawców usług zarządzanych Azure na świecie i świadczy o ich zdolności do zapewnienia zaawansowanego wsparcia w zakresie zarządzania chmurą. Certyfikacja pomaga organizacjom znaleźć kompetentnego partnera do zarządzania wszystkimi środowiskami chmury.

Czytaj dalej...


COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure

Łódź, 11.10.2017 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure.

Czytaj dalej...


COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Warszawa, 25.10.2016 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Czytaj dalej...


COMPAREX zdobywa status Indirect Microsoft Cloud Solution Provider Distributor w obrębie UE i EFTA

Lipsk, 17.10.2016 – Firma Microsoft powitała globalną Grupę COMPAREX w kręgu wybranych firm o statusie Indirect Cloud Solution Provider (CSP). Na dzień dzisiejszy firma COMPAREX będzie funkcjonować jako jeden z nielicznych kluczowych dystrybutorów CSP dla resellerów w obrębie UE i EFTA. Firma zakwalifikowała się do tej wiodącej roli z uwagi na swój zasięg geograficzny, w pełni zautomatyzowane procesy rozliczeniowe i doskonałą reputację w dziedzinie usług dotyczących oprogramowania i kompetencji w zakresie licencji.

Czytaj dalej...


Grupa COMPAREX przejmuje koreańskiego eksperta w zakresie licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT, spółkę BUYSOFT Inc.

Lipsk, 16.08.2016 – Realizując swoją strategię ekspansji geograficznej, Grupa COMPAREX nabyła większościowy pakiet udziałów w koreańskiej spółce BUYSOFT Inc., będącej specjalistą w zakresie licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT. Transakcja została sfinalizowana 12 sierpnia po zatwierdzeniu przez władze. Jej efektem jest rozszerzenie zasięgu działalności Grupy COMPAREX w Azji, gdzie spółka ma jednostki zależne w Chinach, Indiach, Indonezji i Singapurze. Jest to pierwsza w Korei transakcja przejęcia pomiędzy międzynarodową korporacją a lokalną firmą z branży licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT.

Czytaj dalej...


1 | 2 | 3 | 4

Kontakt

Inne tematy