• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX Poland jest częścią międzynarodowej grupy spółek - COMPAREX Group – obecnej w 35 krajach na całym świecie. Posiadamy łącznie ponad 80 oddziałów na terenie Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. Zatrudniamy ponad 2 450 pracowników i oferujemy produkty ponad 3000 producentów sprzętu i oprogramowania dla dużych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki. W roku finansowym 2015-2016 obrót Grupy COMPAREX osiągnął poziom 1,909 mld € / 2,109 mld $.


Aktualne informacje prasowe

COMPAREX otrzymuje wyróżnienie Microsoft Azure Expert Managed Service Provider

Leipzig / Redmond, 17.07.2018 – Globalna firma informatyczna COMPAREX znalazła się w wąskim gronie uczestników nowo ogłoszonego programu Microsoft Azure Expert Managed Service Provider (MSP) o globalnym zasięgu. Program oferuje certyfikację dla najlepiej wykwalifikowanych dostawców usług zarządzanych Azure na świecie i świadczy o ich zdolności do zapewnienia zaawansowanego wsparcia w zakresie zarządzania chmurą. Certyfikacja pomaga organizacjom znaleźć kompetentnego partnera do zarządzania wszystkimi środowiskami chmury.

Czytaj dalej...


COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure

Łódź, 11.10.2017 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure.

Czytaj dalej...


COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Warszawa, 25.10.2016 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Czytaj dalej...


COMPAREX zdobywa status Indirect Microsoft Cloud Solution Provider Distributor w obrębie UE i EFTA

Lipsk, 17.10.2016 – Firma Microsoft powitała globalną Grupę COMPAREX w kręgu wybranych firm o statusie Indirect Cloud Solution Provider (CSP). Na dzień dzisiejszy firma COMPAREX będzie funkcjonować jako jeden z nielicznych kluczowych dystrybutorów CSP dla resellerów w obrębie UE i EFTA. Firma zakwalifikowała się do tej wiodącej roli z uwagi na swój zasięg geograficzny, w pełni zautomatyzowane procesy rozliczeniowe i doskonałą reputację w dziedzinie usług dotyczących oprogramowania i kompetencji w zakresie licencji.

Czytaj dalej...


Grupa COMPAREX przejmuje koreańskiego eksperta w zakresie licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT, spółkę BUYSOFT Inc.

Lipsk, 16.08.2016 – Realizując swoją strategię ekspansji geograficznej, Grupa COMPAREX nabyła większościowy pakiet udziałów w koreańskiej spółce BUYSOFT Inc., będącej specjalistą w zakresie licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT. Transakcja została sfinalizowana 12 sierpnia po zatwierdzeniu przez władze. Jej efektem jest rozszerzenie zasięgu działalności Grupy COMPAREX w Azji, gdzie spółka ma jednostki zależne w Chinach, Indiach, Indonezji i Singapurze. Jest to pierwsza w Korei transakcja przejęcia pomiędzy międzynarodową korporacją a lokalną firmą z branży licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT.

Czytaj dalej...


Marc Betgem mianowany Dyrektorem Sprzedaży w COMPAREX AG

Lipsk, 14.07.2016 – Rada Nadzorcza spółki COMPAREX AG jednogłośnie mianowała Marca Betgema na stanowisko Dyrektora Sprzedaży ze skutkiem od 1 lipca. Marc Betgem pochodzi z Holandii i od 17 lat pracuje na różnych stanowiskach kierowniczych w Grupie COMPAREX. W swojej poprzedniej roli Wiceprezesa Wykonawczego poprowadził region Beneluksu i Afryki Południowej do ogromnego sukcesu.

Czytaj dalej...


COMPAREX kontynuuje zwycięską passę: trzy nagrody Microsoft Partner of the Year i nominacja do SAM

Lipsk, 14.06.2016 – Po ubiegłorocznym zdobyciu nagrody Software Asset Management (SAM) Partner of the Year w konkursie Microsoft firma COMPAREX AG, globalny dostawca rozwiązań IT, została ponownie nominowana w gronie 4 finalistów na 2016 rok. Ponadto firma COMPAREX została doceniona nagrodami Partner of the Year Awards przez Microsoft Bułgaria i Kazachstan oraz nagrodą Partner Seller Latam. Tym samym firma z powodzeniem dąży do powtórzenia swojego nadzwyczajnego sukcesu z sezonu 2015.

Czytaj dalej...


COMPAREX otwiera oddział w Singapurze i mianuje Sebastiena Sisombata na stanowisko nowego Wiceprezesa Wykonawczego na Azję

Lipsk, 09.11.2015 – Firma COMPAREX, globalny dostawca IT, otworzyła spółkę zależną w Singapurze i mianowała Sebastiena Sisombata jako Wiceprezesa Wykonawczego na Azję. Kroki te stanowią wyraz głębszej uwagi dla rynku azjatyckiego w strategii rozwoju międzynarodowego firmy COMPAREX, tuż po niedawnym wejściu na rynek Kanady i Turcji.

Czytaj dalej...


Rozwiązania IT nowej generacji: COMPAREX przejmuje turecką spłkę Dataserv Information Technologies Inc., eksperta w dziedzinie usług IT

Lipsk, 19.10.2015 – W ramach swojego rozwoju geograficznego i realizacji strategii portfolio międzynarodowa Grupa COMPAREX nabyła udział większościowy w tureckiej spółce Dataserv Information Technologies Inc. (Dataserv). Zakup ten nastąpił po tegorocznym ustanowieniu spółki zależnej w Stambule w ramach ekspansji firmy COMPAREX w regionie EMEA. Spółka Dataserv, założona w 1997 roku, ma ustaloną pozycję na tureckim rynku rozwiązań IT. Będąc pionierem w dostarczaniu usług licencjonowania oprogramowania i usług w chmurze, idealnie pasuje do tureckiej oferty SoftCare firmy COMPAREX.

Czytaj dalej...


COMPAREX przejmuje lidera technologicznego w zakresie zarządzania zasobami software – amando software GmbH.

Lipsk, 05.10.2015 – COMPAREX, międzynarodowa firma świadcząca usługi informatyczne, przejęła 100% firmy amando software GmbH, niemieckiego lidera w dziedzinie technologii SAM, w ramach nieustającego rozwoju swojej oferty SoftCare w zakresie zarządzania licencjami na oprogramowanie. amando software, czerpiąca z bogactwa 20-letniego doświadczenia, należy do najbardziej skutecznych europejskich dostawców rozwiązań i usług związanych z oprogramowaniem w zakresie zarządzania zasobami programowymi. Przejmując tę firmę, COMPAREX dąży do kontynuowania rozwoju SAM2GO, swojego rozwiązania SAM, przy jednoczesnym znaczącym rozbudowaniu swojego zespołu konsultantów i programistów SAM.

Czytaj dalej...


1 | 2 | 3

Kontakt

Inne tematy