• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych, specjalizującym się w zarządzaniu licencjami, pozyskiwaniu licencji, doradztwie w zakresie produktów technicznych i profesjonalnych usługach w chmurze. Bazując na swoim trzydziestoletnim doświadczeniu, firma COMPAREX obsługuje instytucje sektora publicznego, małe i średnie firmy oraz duże korporacje międzynarodowe. Jej portfolio obejmuje licencje na oprogramowanie od ponad 3000 dostawców oraz usługi doradztwa i usługi profesjonalne.

Grupa COMPAREX zatrudnia ponad 2 450 osób w ponad 80 lokalizacjach i 35 krajach w całej Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. W roku obrotowym 2017/18 Grupa COMPAREX wygenerowała (wstępne) przychody na poziomie 2 533 milionów EUR / 2 965 milionów USD.


Aktualne informacje prasowe

SoftwareONE i COMPAREX łączą siły tworząc globalną markę dostawcy rozwiązań i usług IT

Stans, Switzerland, 09.10.2018 – Firma SoftwareONE, czołowy globalny dostawca platform, rozwiązań i usług, poinformowała dziś, że zawarła porozumienie w sprawie nabycia 100 procent udziałów w spółce COMPAREX od Raiffeisen Informatik GmbH. Szczegoły transakcji nie zostały ujawnione.

Czytaj dalej...


COMPAREX podpisał globalną umowę o partnerstwie z firmą Snow Software

Lipsk, 13.09.2018 – Alliance to offer organizations combined excellence in SAM solutions and know-how

Czytaj dalej...


COMPAREX otrzymuje wyróżnienie Microsoft Azure Expert Managed Service Provider

Leipzig / Redmond, 17.07.2018 – Globalna firma informatyczna COMPAREX znalazła się w wąskim gronie uczestników nowo ogłoszonego programu Microsoft Azure Expert Managed Service Provider (MSP) o globalnym zasięgu. Program oferuje certyfikację dla najlepiej wykwalifikowanych dostawców usług zarządzanych Azure na świecie i świadczy o ich zdolności do zapewnienia zaawansowanego wsparcia w zakresie zarządzania chmurą. Certyfikacja pomaga organizacjom znaleźć kompetentnego partnera do zarządzania wszystkimi środowiskami chmury.

Czytaj dalej...


COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure

Łódź, 11.10.2017 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure.

Czytaj dalej...


COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Warszawa, 25.10.2016 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Czytaj dalej...


COMPAREX zdobywa status Indirect Microsoft Cloud Solution Provider Distributor w obrębie UE i EFTA

Lipsk, 17.10.2016 – Firma Microsoft powitała globalną Grupę COMPAREX w kręgu wybranych firm o statusie Indirect Cloud Solution Provider (CSP). Na dzień dzisiejszy firma COMPAREX będzie funkcjonować jako jeden z nielicznych kluczowych dystrybutorów CSP dla resellerów w obrębie UE i EFTA. Firma zakwalifikowała się do tej wiodącej roli z uwagi na swój zasięg geograficzny, w pełni zautomatyzowane procesy rozliczeniowe i doskonałą reputację w dziedzinie usług dotyczących oprogramowania i kompetencji w zakresie licencji.

Czytaj dalej...


Grupa COMPAREX przejmuje koreańskiego eksperta w zakresie licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT, spółkę BUYSOFT Inc.

Lipsk, 16.08.2016 – Realizując swoją strategię ekspansji geograficznej, Grupa COMPAREX nabyła większościowy pakiet udziałów w koreańskiej spółce BUYSOFT Inc., będącej specjalistą w zakresie licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT. Transakcja została sfinalizowana 12 sierpnia po zatwierdzeniu przez władze. Jej efektem jest rozszerzenie zasięgu działalności Grupy COMPAREX w Azji, gdzie spółka ma jednostki zależne w Chinach, Indiach, Indonezji i Singapurze. Jest to pierwsza w Korei transakcja przejęcia pomiędzy międzynarodową korporacją a lokalną firmą z branży licencjonowania oprogramowania i konsultingu IT.

Czytaj dalej...


Marc Betgem mianowany Dyrektorem Sprzedaży w COMPAREX AG

Lipsk, 14.07.2016 – Rada Nadzorcza spółki COMPAREX AG jednogłośnie mianowała Marca Betgema na stanowisko Dyrektora Sprzedaży ze skutkiem od 1 lipca. Marc Betgem pochodzi z Holandii i od 17 lat pracuje na różnych stanowiskach kierowniczych w Grupie COMPAREX. W swojej poprzedniej roli Wiceprezesa Wykonawczego poprowadził region Beneluksu i Afryki Południowej do ogromnego sukcesu.

Czytaj dalej...


COMPAREX kontynuuje zwycięską passę: trzy nagrody Microsoft Partner of the Year i nominacja do SAM

Lipsk, 14.06.2016 – Po ubiegłorocznym zdobyciu nagrody Software Asset Management (SAM) Partner of the Year w konkursie Microsoft firma COMPAREX AG, globalny dostawca rozwiązań IT, została ponownie nominowana w gronie 4 finalistów na 2016 rok. Ponadto firma COMPAREX została doceniona nagrodami Partner of the Year Awards przez Microsoft Bułgaria i Kazachstan oraz nagrodą Partner Seller Latam. Tym samym firma z powodzeniem dąży do powtórzenia swojego nadzwyczajnego sukcesu z sezonu 2015.

Czytaj dalej...


COMPAREX otwiera oddział w Singapurze i mianuje Sebastiena Sisombata na stanowisko nowego Wiceprezesa Wykonawczego na Azję

Lipsk, 09.11.2015 – Firma COMPAREX, globalny dostawca IT, otworzyła spółkę zależną w Singapurze i mianowała Sebastiena Sisombata jako Wiceprezesa Wykonawczego na Azję. Kroki te stanowią wyraz głębszej uwagi dla rynku azjatyckiego w strategii rozwoju międzynarodowego firmy COMPAREX, tuż po niedawnym wejściu na rynek Kanady i Turcji.

Czytaj dalej...


1 | 2 | 3 | 4

Kontakt

Inne tematy