• COMPAREX

    Informacje prasowe


Aktualne informacje prasowe

Marc Betgem mianowany Dyrektorem Sprzedaży w COMPAREX AG

Lipsk, 14.07.2016 – Rada Nadzorcza spółki COMPAREX AG jednogłośnie mianowała Marca Betgema na stanowisko Dyrektora Sprzedaży ze skutkiem od 1 lipca. Marc Betgem pochodzi z Holandii i od 17 lat pracuje na różnych stanowiskach kierowniczych w Grupie COMPAREX. W swojej poprzedniej roli Wiceprezesa Wykonawczego poprowadził region Beneluksu i Afryki Południowej do ogromnego sukcesu.

Czytaj dalej...


COMPAREX kontynuuje zwycięską passę: trzy nagrody Microsoft Partner of the Year i nominacja do SAM

Lipsk, 14.06.2016 – Po ubiegłorocznym zdobyciu nagrody Software Asset Management (SAM) Partner of the Year w konkursie Microsoft firma COMPAREX AG, globalny dostawca rozwiązań IT, została ponownie nominowana w gronie 4 finalistów na 2016 rok. Ponadto firma COMPAREX została doceniona nagrodami Partner of the Year Awards przez Microsoft Bułgaria i Kazachstan oraz nagrodą Partner Seller Latam. Tym samym firma z powodzeniem dąży do powtórzenia swojego nadzwyczajnego sukcesu z sezonu 2015.

Czytaj dalej...


COMPAREX otwiera oddział w Singapurze i mianuje Sebastiena Sisombata na stanowisko nowego Wiceprezesa Wykonawczego na Azję

Lipsk, 09.11.2015 – Firma COMPAREX, globalny dostawca IT, otworzyła spółkę zależną w Singapurze i mianowała Sebastiena Sisombata jako Wiceprezesa Wykonawczego na Azję. Kroki te stanowią wyraz głębszej uwagi dla rynku azjatyckiego w strategii rozwoju międzynarodowego firmy COMPAREX, tuż po niedawnym wejściu na rynek Kanady i Turcji.

Czytaj dalej...


Rozwiązania IT nowej generacji: COMPAREX przejmuje turecką spłkę Dataserv Information Technologies Inc., eksperta w dziedzinie usług IT

Lipsk, 19.10.2015 – W ramach swojego rozwoju geograficznego i realizacji strategii portfolio międzynarodowa Grupa COMPAREX nabyła udział większościowy w tureckiej spółce Dataserv Information Technologies Inc. (Dataserv). Zakup ten nastąpił po tegorocznym ustanowieniu spółki zależnej w Stambule w ramach ekspansji firmy COMPAREX w regionie EMEA. Spółka Dataserv, założona w 1997 roku, ma ustaloną pozycję na tureckim rynku rozwiązań IT. Będąc pionierem w dostarczaniu usług licencjonowania oprogramowania i usług w chmurze, idealnie pasuje do tureckiej oferty SoftCare firmy COMPAREX.

Czytaj dalej...


COMPAREX przejmuje lidera technologicznego w zakresie zarządzania zasobami software – amando software GmbH.

Lipsk, 05.10.2015 – COMPAREX, międzynarodowa firma świadcząca usługi informatyczne, przejęła 100% firmy amando software GmbH, niemieckiego lidera w dziedzinie technologii SAM, w ramach nieustającego rozwoju swojej oferty SoftCare w zakresie zarządzania licencjami na oprogramowanie. amando software, czerpiąca z bogactwa 20-letniego doświadczenia, należy do najbardziej skutecznych europejskich dostawców rozwiązań i usług związanych z oprogramowaniem w zakresie zarządzania zasobami programowymi. Przejmując tę firmę, COMPAREX dąży do kontynuowania rozwoju SAM2GO, swojego rozwiązania SAM, przy jednoczesnym znaczącym rozbudowaniu swojego zespołu konsultantów i programistów SAM.

Czytaj dalej...


COMPAREX zdobywcą nagrody 2015 Microsoft Volume Licensing Partner of the Year

Lipsk, 17.06.2015 – Firma COMPAREX ogłosiła dzisiaj, że zdobyła nagrodę 2015 Microsoft Volume Licensing Partner of the Year. Firma została uhonorowania w ogólnoświatowym gronie najlepszych partnerów firmy Microsoft za doskonałość w innowacji i wdrażaniu rozwiązań dla klientów w oparciu o technologię Microsoft.

Czytaj dalej...


COMPAREX zdobywcą nagrody Microsoft Partner Roku 2015 w kategorii Zarządzanie Aktywami Oprogramowania (SAM)

Warszawa, 15.06.2015 – w dniu dzisiejszym firma COMPAREX ogłosiła informację o zdobyciu przyznawanej przez koncern Microsoft nagrody Partner Roku 2015 w kategorii Zarządzanie Aktywami Oprogramowania (SAM). Tym samym firma dołączyła do zacnego grona najlepszych partnerów marki Microsoft z całego świata, wykazujących się doskonałością w dziedzinach innowacji oraz wdrażaniu usług konsumenckich opartych na technologiach Microsoft.

Czytaj dalej...


Microsoft przyznaje COMPAREX tytuł Światowego Partnera w Chmurze Roku 2014

Lipsk, 25.03.2015 – Firma COMPAREX zdobyła tytuł Światowego Partnera w Chmurze Roku 2014, przyznawany przez dostawcę globalnym firmom o statusie Licensing Solution Provider (LSP). Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w marcu podczas Konferencji Partnerów EMEA Microsoft 2015, zorganizowanej w Dublinie.

Czytaj dalej...


COMPAREX Hybrid Cloud Appliance – chmura skrojona na miarę potrzeb biznesowych

Warszawa, 17.12.2014 – Na polski rynek rozwiązań chmurowych wkracza nowe rozwiązanie – COMPAREX Hybrid Cloud Appliance. Jest to efekt strategicznej współpracy firm Microsoft, Dell oraz COMPAREX. Rozwiązanie jest gotowym do pracy, skonfigurowanym systemem chmurowym on-premise, które może posłużyć do szybkiego i efektywnego kosztowo budowania środowiska chmury hybrydowej, zgodnie z potrzebami biznesowymi organizacji.

Czytaj dalej...


COMPAREX Hybrid Cloud Appliance – strategiczna współpraca na rynku chmurowym

Warszawa, 17.12.2014 – Na polski rynek rozwiązań chmurowych wkracza nowe rozwiązanie – COMPAREX Hybrid Cloud Appliance. Jest to efekt strategicznej współpracy firm: Microsoft (warstwa oprogramowania, środowisko chmury publicznej), Dell (warstwa sprzętowa) oraz COMPAREX (integracja rozwiązania, autorskie narzędzia). Rozwiązanie jest gotowym do pracy, skonfigurowanym systemem chmurowym on-premise, który stanowi pomost do platformy Microsoft Azure.

Czytaj dalej...


1 | 2 | 3 | 4

Kontakt

Inne tematy