• COMPAREX Cloud Solutions

    Referencje

IBM POWER8 dla SAP HANA - Pierwsze wdrożenie w Polsce

itelligence sp. z o.o. jest certyfikowanym partner SAP i od ponad 20 lat dostarcza klientom unikatowy pakiet usług, który odpowiada na wszystkie potrzeby związane z użytkowaniem systemów SAP.

Dzięki współpracy firm itelligence, COMPAREX oraz IBM została zaprojektowana i zrealizowana pierwsza w Polsce koncepcja rozwiązania bazującego na technologii IBM POWER dedykowanego pod platformę SAP HANA. Koncepcja obejmowała wykorzystanie modułu SAP Business Suite, który certyfikowany został pod koniec listopada 2015 dla platformy POWER Systems.

Do implementacji środowiska COMPAREX zastosował scenariusz Tailored DataCenter Integration, który oferuje najbardziej efektywne i elastyczne wykorzystanie komponentów składowych przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich aspektów związanych z dostępnością, wydajnością oraz utrzymaniem środowiska. Podstawą sprzętową są serwery IBM POWER S824L pracujące w dwóch niezależnych ośrodkach.

Dostarczone przez COMPAREX rozwiązanie oparte o serwery IBM POWER pozwala bez ograniczeń czerpać korzyści z wirtualizacji, wydajności i skalowalności oraz elastycznie dzielić zasoby infrastruktury pomiędzy różnych klientów. Doskonałe nadają się do pracy z obszernymi zbiorami danych i zaawansowanym przetwarzaniem jakie realizuje system SAP HANA.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij swoje zapytanie, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

Kontakt

Inne tematy