• COMPAREX Cloud Solutions

    Referencje

Integracja kont Active Directory z Azure Active Directory i uruchomienie poczty w Microsoft Office 365, SharePoint Online.

Malborskie Zakłady Chemiczne Organika S.A. to czołowy producent elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Organika to międzynarodowa grupa kapitałowa obejmującą 10 spółek zależnych prowadzących działalność w Czechach, Rosji, Bułgarii, Rumunii, Serbii oraz Bośni i Hercegowinie i Białorusi.

Krytycznym elementem funkcjonowania organizacji jest efektywny system sprzedaży oraz komunikacji i przepływu danych między zakładami produkcyjnymi w różnych krajach i oddziałach Grupy.

W okresie od czerwca do lipca 2015r. COMPAREX zrealizował projekt integracji około 250 kont lokalnego Active Directory z Microsoft Office 365 raz uruchomiona została projektowa strona testowa w usłudze SharePoint Online.

Zwiększona efektywność procesów zarządzania personelem i komunikacją z otoczeniem spółki poprzez wdrożenie Microsoft Office 365. Wzrost wydajności i lepsza komunikacja między pracownikami przy projektach dzięki SharePoint Online. Obniżenie kosztów operacyjnych poprzez przeniesienie usług poczty elektronicznej do środowiska Exchange w Microsoft Office 365.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij swoje zapytanie, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

Kontakt

Inne tematy