• COMPAREX Cloud Solutions

    Referencje

Z Google do Microsoft Office 365

Xstream działa na pograniczu IT oraz mediów. Oferuje kompleksowe usługi związane z systemem zarządzania treścią video, video online. Tworzy aplikacje dla usług VOD, telewizji internetowej, urządzeń mobilnych oraz rozwija oprogramowanie na platformy Smart TV.

Wysoce sprecyzowane wymagania Xstream i jego niestandardowa sytuacja rynkowa wynikająca z rozproszonej struktury geograficznej, jednoczesnej przynależności do strefy EFTA i EU oraz stosunkowo niewielkiej ilości zatrudnionych pracowników nie mogły zostać objęte żadnym z popularnych modeli licencjonowania Microsoft (MPSA, EA, model OPEN).

W związku z tym, w wyniku szczegółowej analizy sytuacji specjaliści COMPAREX zarekomendowali najbardziej dostosowane do potrzeb klienta rozwiązanie ze względu na model licencjonowania i sposób zakupu - model Cloud Service Provider.

1 czerwca 2015 COMPAREX Poland podpisał umowę z Xstream Sp. z o.o. z siedzibą główną Grupy Xstream w Kopenhadze, na dostawę licencji Microsoft Office 365. W następstwie umowy dokonana została migracja platformy workflow spółki z konkurencyjnych technologii Google do Microsoft Office 365.

Bezpieczeństwo danych klienta, Dostępność i niezawodność systemów informatycznych. Nowoczesna, intuicyjna platforma i narzędzia pracy grupowej.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij swoje zapytanie, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

Kontakt

Inne tematy