Data Science Summit Central EuropeechDays 2017

Technologie Microsoft, IBM, Oralce, SAP i inne

26 maja 2017
Kampus Politechniki Warszawskiej.

COMPAREX Poland partnerem pierwszej edycji Data Science Summit Central Europe, 26 maja 2017 r.

Data Science Summit Central Europe, było wydarzeniem łączącym wysokiej jakości konferencję z giełdą pracy i innymi elementami towarzyszącymi. Wydarzenie odbyło się w piątek, 26 maja 2017, w jednym z największych i najnowocześniejszych budynków na kampusie Politechniki Warszawskiej.

COMPAREX jako jeden z partnerów konferencji miał zaszczyt zaprezentować się w sekcji tematów poświęconych Data Administration & Security.

Jarosław Wilk - CTO / Dyrektor Techniczny, COMPAREX Poland zaprezentował temat „Secure Data in the Cloud - sposoby utrzymania bezpieczniej infrastruktury IT w chmurze na przykładzie Microsoft Azure”, który poświęcił scenariuszom wdrożeń bezpiecznych i zgodnych z polskimi i unijnymi regulacjami rozwiązań IT w chmurze, bazujących na technologii Microsoft Azure i Office 365. Wprowadził słuchaczy w analizę wymagań dotyczących bezpieczeństwa z polskiego sektora finansowego, obłożonego szeregiem ograniczeń m.in. regulacje KNF, GIODO, wewnętrzne procedury DLP, wkrótce GDPR. Omówił również techniczne aspekty bezpieczeństwa chmury z szczególnym naciskiem na aspekt danych - gdzie są moje dane? Czy i jak mogę je szyfrować? Czy ktoś inny (haker / instytucja państwowa) - może je podejrzeć?

 

  • Podczas konferencji była mowa o technologiach kluczowych producentów takich jak: Microsoft, Oracle, IBM, SAP / Sybase, Teradata, SAS, Tibco, Informatica, Tableau, Qlik, Hartonworks, Apache

Więcej informacji na stronie organizatora:
http://dssconf.pl

Zapraszamy na naszą prelekcję!

 

  • 13:40 - 14:10

    „Secure Data in the Cloud - sposoby utrzymania bezpieczniej infrastruktury IT w chmurze na przykładzie Microsoft Azure”.

    Jarosław Wilk, 26 maja 2017, AULA 107.

Zarejestruj się

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

* pola wymagane

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this Workshop

Contact Us

Agnieszka Sibilska

Agnieszka Sibilska