COMPAREX Poland partnerem wydarzenia:

"VIII Międzynarodowa Konferencja Policyjna w Gdańsku"

 26 - 28 kwietnia 2017
AMBEREXPO - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Międzynarodowych Targów Gdańskich

W dniach 26-28 kwietnia COMPAREX wziął udział w Targach Europoltech 2017 w Gdańsku, którym towarzyszyła "VIII Międzynarodowa Konferencja Policyjna".

Podczas konferencji COMPAREX wspólnie z IBM Polska oraz spółką RRC Poland - dystrybutorem sprzętu IT i oprogramowania - mieliśmy okazję zaprezentować rozwiązania IBM, służące do zaawansowanych analiz dużych zbiorów danych, które pozwalają na wykrywanie skomplikowanych zależności ukrytych w danych w celu zapobiegania różnym zagrożeniom i przestępstwom - rodzina produktów IBM i2; IBM i2 Analyst's Notebook, IBM i2 Enterprise Insight Analysis (EIA) oraz
inne.

Partnerzy COMPAREX, IBM i RRC dostępni byli dla zainteresowanych gości na stoisku prezentacyjnym gotowi odpowiedzieć na pytania z obszaru bezpieczeństwa danych i skutecznego zarządzania procesami związanymi zagadnieniem bezpieczeństwa danych.

W targach, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO, Piotr Wiśniewski zaprezentował temat: "Nowoczesne narzędzia informatyczne w walce z cyberprzestępczością".

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko oraz parterom za wspólną realizację projektu.

Więcej informacji na stronie organizatora: Link

 

PRELEKCJA NASZEGO EKSPERTA:

"Nowoczesne narzędzia informatyczne w walce z cyberprzestępczością".

Piotr Wiśniewski - Senior Account Manager COMPAREX

Od 15 lat związany zawodowo z informatyką.

Swoją drogę zawodową w branży IT rozpoczynał przy realizacji projektów wdrożeniowych i serwisowych oprogramowania analitycznego w instytucjach porządku publicznego.

Obecnie, od ponad roku pracuje w COMPAREX Poland koncentrując się na oferowaniu rozwiązań z mających na celu zapobieganiu cyberprzestępczości i nadużyć oraz zachowaniu bezpieczeństwa IT w dużych organizacjach.

 

.

Zarejestruj się

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this Workshop