COMPAREX Poland - partner konferencji COMMON Polska

dawka wiedzy o technologii IBM

20-23 maja 2017
Hotel Zamek Ryn

COMPAREX Poland partnerem konferencji COMMON Polska, 20-23 maja 2017 r.

COMMON Polska to ogromna dawka wiedzy o technologii IBM przekazywana przez wysokiej klasy specjalistów, ekspertów jej pasjonatów. Stanowi doskonałą okazję wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

COMPAREX jako jeden z partnerów miał zaszczyt zaprezentować zagadnienia poświęcone rozwiązaniom LinuxOne. Podczas dedykowanej sesji zaprezentujemy business case dla realnego środowiska klienta i porównamy LinuxOne do technologii x86.

Naszym prelegentem był Andrzej Syta, Pre-Sales & Consulting Manager

LinuxOne – efektywna kosztowo i wydajnościowo konsolidacja środowisk bazodanowych
Michał Kordyzon (IBM), Andrzej Syta (Comparex).

W trakcie konferencji zaprosiliśmy również na nasze dedykowane stoisko gdzie nasi pracownicy odpowiedzieli na wszelkie pytania uczestników związane z poruszaną tematyką.

 

Więcej informacji na stronie organizatora:

http://common.org.pl/konferencja

 

Andrzej Syta - Pre-Sales & Consulting Manager Comparex Poland

Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, od ponad 17 lat wspiera i doradza klientom z branży IT w obszarach Infrastruktury, DataCenter, rozwiązań wysokiej dostępności środowisk aplikacyjnych. Od 10 lat związany z Comparex, gdzie na stanowisku dyrektora działu wsparcia sprzedaży odpowiedzialny jest za doradztwo i konsulting głównie w zakresie technologii IBM i Mircosoft oraz analizę i promowanie nowoczesnych rozwiązań w odpowiedzi transformację cyfrową w świecie IT.

Prelekcja i stoisko!

Podczas dedykowanej sesji zaprezentowaliśmy business case dla realnego środowiska klienta i porównamy LinuxOne do technologii x86.
Naszym prelegentem był Andrzej Syta, Pre-Sales & Consulting Manager. Nasi pracownicy odpowiadali na wszelkie pytania uczestników związane z poruszaną tematyką.

Zarejestruj się

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

* pola wymagane

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this Workshop