COMPAREX Poland partnerem konferencji COMMON Polska

dawka wiedzy o technologii IBM

12-15 listopada 2017
Hotel STOK

COMPAREX Poland partnerem konferencji COMMON Polska, 12-15 listopada 2017 r.

COMMON Polska to ogromna dawka wiedzy o technologii IBM przekazywana przez wysokiej klasy specjalistów, ekspertów jej pasjonatów. Stanowi doskonałą okazję wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

COMPAREX jako jeden z partnerów będzie miał zaszczyt zaprezentować dwa zagadnienia poświęcone rozwiązaniom IBM. Opowiemy o możliwościach "Konsolidacji rozwiązań IBM na LINUX" oraz zaprezentujemy wystąpienie pt. „SSP - Shared Storage Pool - Klastry VIOSów udostępniających storage na potrzeby LPAR klienckich”

  • Andrzej Syta, Pre-Sales & Consulting Manager

"IBM LinuxOne – platforma konsolidacyjna dla środowisk bazodanowych"; Michał Kordyzon (IBM), Andrzej Syta (COMPAREX).

  • Marcin Gregorczyk, Pre-Sales Engineer

SSP - Shared Storage Pool - Klastry VIOSów udostępniających storage na potrzeby LPAR klienckich” – Marcin Gregorczyk (COMPAREX)

 

Zaprosiliśmy uczestników na nasze dedykowane stoisko gdzie nasi pracownicy odpowiedzieli na pytania uczestników związane z poruszaną tematyką.

 

Więcej informacji na stronie organizatora:

http://common.org.pl/konferencja

 

Andrzej Syta - Pre-Sales & Consulting Manager Comparex Poland

Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, od ponad 17 lat wspiera i doradza klientom z branży IT w obszarach Infrastruktury, DataCenter, rozwiązań wysokiej dostępności środowisk aplikacyjnych. Od 10 lat związany z Comparex, gdzie na stanowisku dyrektora działu wsparcia sprzedaży odpowiedzialny jest za doradztwo i konsulting głównie w zakresie technologii IBM i Mircosoft oraz analizę i promowanie nowoczesnych rozwiązań w odpowiedzi transformację cyfrową w świecie IT.

 
 
 
 
 

Marcin Gregorczyk
Engineer, Comparex Poland

 

Marcin Gregorczyk od 9 lat związany jest z technologiami UNIX oraz Linux klasy Enterprise. Zajmuje stanowisko Unix Expert w Comparex Sp. z o.o. Jest też doktorantem na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w Zakładzie Cyberbezpieczeństwa. Specjalizuje się w technologiach IBM Power/AIX/PowerVM oraz RedHat Linux (posiadacz m.in. certyfikatu RHCA).

 

Prelekcja i stoisko!

Podczas naszych dedykowanych sesji zaprezentowaliśmy dwa tematy:

  1. "Konsolidacja rozwiązań IBM na LINUX"

  2. „SSP - Shared Storage Pool - Klastry VIOSów udostępniających storage na potrzeby LPAR klienckich”

Zapraszamy również na nasze dedykowane stoisko gdzie nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania uczestników związane z poruszaną tematyką.

Zarejestruj się

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

* pola wymagane

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this Workshop