COMPAREX Poland partnerem konferencji:

"Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic."

 11 maja 2017 
Hotel Intercontinental Warszawa

COMPAREX Poland - partnerem konferencji " Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic".

 

11 maja 2017 r. w hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się po raz trzynasty Międzynarodowa Konferencja i Wystawa "Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic". Konferencji towarzyszyła wystawa ilustrująca produkty i usługi z sektora obronnego i przemysłu zbrojeniowego. Patronat Honorowy nad konferencją objął Minister Obrony Narodowej.

COMPAREX jako jeden z partnerów wydarzenia miał zaszczyt zaprezentować zagadnienia poświęcone zapobieganiu cyberprzestępczości oraz nadużyciom oparciu o rozwiązania i technologię IBM.

Temat w szczegółach przybliżył nasz ekspert:  Piotr Wiśniewski - Senior Account Manager.

Uczestnicy odwiedzili również nasze dedykowane stoisko gdzie nasi pracownicy odpowiadali na wszelkie pytania uczestników związane z poruszaną tematyką.

Więcej informacji na stronie organizatora:
http://www.nowoczesnetechnologie.ztw.pl/

 

PRELEKCJA NASZEGO EKSPERTA:

Kompleksowe rozwiązanie informatyczne wspomagające procesy pozyskiwania i rejestracji informacji o pasażerach – identyfikacja tożsamości.

Piotr Wiśniewski - Senior Account Manager COMPAREX

Od 15 lat związany zawodowo z informatyką.

Swoją drogę zawodową w branży IT rozpoczynał przy realizacji projektów wdrożeniowych i serwisowych oprogramowania analitycznego w instytucjach porządku publicznego.

Obecnie, od ponad roku pracuje w COMPAREX Poland koncentrując się na oferowaniu rozwiązań z mających na celu zapobieganiu cyberprzestępczości i nadużyć oraz zachowaniu bezpieczeństwa IT w dużych organizacjach.

 

.

Zarejestruj się

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this Workshop