NIE NOŚ DOKUMENTÓW ZE SOBĄ! 

Dostęp do Twoich plików z każdego miejsca z dowolnego urządzenia

30 lipca 2019,  godz. 10:30 - 11:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Nie noś dokumentów ze sobą - Twoje pliki teraz mogą być dostępne z każdego miejsca i z dowolnego urządzenia. 

Poznaj najnowsze możliwości Office 365 i zmieniaj swoją organizację!

Bezpłatny webinar o funkcjonalności aplikacji OneDrive 
30 lipca || godz. 10:30


Weź udział on-line

 

W dobie transformacji cyfrowej organizacje korzystają z coraz nowszych narzędzi oraz oprogramowania, aby ułatwić pracę oraz polepszyć jej jakość.

OneDrive, to Twój wirtualny dysk, na którym możesz przechowywać wszystkie pliki. W jednym miejscu masz osobiste repozytorium. W tej przestrzeni roboczej nic nie ginie, dlatego nic nie stracisz, gdy będziesz tworzył dokumenty i edytował je wspólnie z innymi. W OneDrive możesz współdzielić własne zasoby i edytować dokumenty wspólnie z kolegami w czasie rzeczywistym, aby wykonać swoje zadania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Brakuje Ci przestrzeni?

Nie wystarcza Ci przestrzeni na własne zasoby w komputerze lub na tablecie? Nie martw się,  w OneDrive masz do wykorzystania dużo miejsca na wszystkie pliki. Możesz przechowywać na nim pliki w rożnych formatach, grafikę oraz wideo i pracować zawsze z aktualną wersją, nie martwiąc się o zapisywanie i utratę danych.

Zbyt duży plik, aby wysłać go pocztą?

Nie zapychaj skrzynki pocztowej próbując przesyłać swoje pliki innym. Wykorzystaj do tego swój OneDrive i udostępniaj dokumenty bezpiecznie i łatwo. W prosty sposób możesz podzielić się nimi ze współpracownikami. Wystarczy, że wyślesz im link do przeglądarki internetowej i będą mogli uzyskać dostęp do Twoich zasobów.

 

OneDrive - wspólna praca na dokumentach i zawsze bieżąca wersja

⇒  łatwe dodawanie zawartości z dowolnego miejsca 

  praca w trybie off - line.  Automatyczne synchronizowanie plików po ponownym połęczeniu z dowolną siecią internetową.

ochrona dokumentów i plików

udostępnianie dokumentów i możliwość wspólnej pracy kilku użytkowników na jednym pliku, pozwolą odciążyć Twoją pocztę z ogromnej ilości załączników. Teraz nei musisz wysyłać załączników w wiadomościach e-mail, po prostu udostępnij plik z One Drive. 

 

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM I POZNAJ NAJNOWSZE NARZĘDZIA! 

 

Dowiedz się jak rozwijać swoją organizację!

Zapisz się na bazpłatny webinar: 30 lipca godz. 10:30 - 11:00

PRELEGENCI

Michał Cherek - Cloud Solution Architect / COMPAREX

  • Od 13 lat związany zawodowo z IT
  • w szczególności z technologiami Microsoft

Swoje doświadczenie zbudował podczas realizacji polskich i zagranicznych projektów. W SoftwareONE jako konsultant IT odpowiada za nowe modele dostarczania usług w oparciu o chmury obliczeniowe. Tworzy wraz z Klientami dopasowane do ich strategii i indywidualnych potrzeb rozwiązania, pomagając podejmować bardziej świadome decyzje biznesowe związane z technologiami informatycznymi.

Krzysztof Tęcza - Solution Architect Team Lead, SoftwareONE Poland

Architekt transformacji cyfrowej i pasjonat rozwiązań chmurowych.

W latach 2003-2012 pracownik Microsoft, gdzie pełnił funkcje technicznego wsparcia sprzedaży oraz był odpowiedzialny za budowę kanału partnerskiego w Polsce. Od 2012-2014 pracownik VMware odpowiedzialny za rozwój biznesu End User Computing w regionie Central and Eastern Europe. W listopadzie 2016 dołączył do zespołu SoftwareONE, gdzie odpowiada za wspieranie transformacji cyfrowej w firmach poprzez wdrażanie rozwiązań chmurowych. Certyfikowany Architekt rozwiązań chmurowych oraz certyfikowany Project Manager (Axelos i APMG International).