OPTYMALIZACJA KOSZTÓW W AZURE

27 lutego, godz. 10:00
--WEBINAR--

ZAPISZ SIĘ

Dołącz na bezpłatny webinar: 27 lutego, godz. 10:00 - 10:45

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW W AZURE

Microsoft Azure to ciągle rozwijający się zestaw usług w chmurze, które ułatwiają organizacjom sprostanie wyzwaniom biznesowym.
Z platformy Microsoft Azure korzysta już dziś 95% firm z listy Fortune 500. Azure umożliwia swobodę tworzenia, wdrażania aplikacji biznesowych oraz zarządzania nimi w globalnej sieci przy użyciu znanych i ulubionych narzędzi. Skraca czas wprowadzania produktu na rynek przy użyciu ponad stu gotowych usług. Pozwala tworzyć inteligentne aplikacje za pomocą wydajnych usług przetwarzania danych i sztucznej inteligencji.

Zapraszamy na webinar podczas którego Łukasz Ciećwierz i Krzysztof Polewiak zaprezentują różnice pomiędzy rodzajami umów i pomogą zoptymalizować koszty usług chmurowych w Microsoft Azure.


Podczas webinarium omówimy:

  • Modele zakupu Azure (CSP, EA)
  • Comparex Managed Services (Secure Center, Advisory Center)
  • Sposoby zakupu licencji dla VM (per hour, Open+SA, CSP) + przykładowy scenariusz,
  • SQL VM vs SQL jako usługa
  • Rezerwacje VM (jak modyfikować RI)
  • Optymalizacja kosztów (wyłączanie VM, zarządzanie zasobami środowiska)
  • Automatyzacja w oparciu o zdarzenia i monitoring
  • TCO + przykładowy scenariusz
  • Metody migracji do chmury
Łukasz Ciećwierz Cloud Solution Architect

Od 3 lat architekt rozwiązań chmury publicznej, głównie Microsoft Azure. Opracowuje strategię przejścia do chmury i koordynuje projekty migracyjne ze środowiska lokalnego. Wspiera zmiany kulturowe w organizacjach w adaptacji rozwiązań chmurowych. Jest wsparciem dla zespołu developerów przy wdrażaniu usług chmurowych. Certyfikowany inżynier produktów Microsoft oraz Google Cloud Platform.

 

Krzysztof Polewiak 

Konsultant i architekt rozwiązań chmury Azure. W Microsoft od ponad 2 lat. W przeszłości pracował zarówno u partnerów dostarczających usługi jak i u klientów. Wdrażał środowiska chmury w instytucjach finansowych jak i w firmach SMB. Tworzył też aplikacje biznesowe w oparciu o rozwiązania Open Source (PHP, MySQL). Pasjonat automatyzacji - zarówno do zastosowań biznesowych jak i prywatnych. Posiada certyfikaty MCSE - Cloud Platform and Infrastructure oraz LFCS. 

 

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

TRAILER WEBINARIUM

Poleć ten warsztat