• COMPAREX Cloud Solutions

    Cloud Consulting

Konsultuj z ekspertami

Azure jest najdynamiczniej rozwijającą się platformą claudową. Korzystając z Azure możesz wzmocnić swoje środowisko technologiczne. Dzięki współpracy z Comparex w pełni wykorzystasz możliwości chmury Microsoft. Tworzymy skuteczną infrastrukturę Azure zawierającą: dedykowane zarządzanie kontem oraz szczegółową analizę środowiska.


Lepszy Azure w 3 krokach

W ujęciu historycznym odpowiedzialność za bezpieczeństwo spoczywała na dziale IT. Teraz jednak, z uwagi na nowe propozycje legislacyjne, odpowiedzialność przeniosła się na kierownictwo firmy. Tym samym bezpieczeństwo stało się nie tylko kwestią techniczną, lecz wiąże się z konsekwencjami dla całej organizacji.

  • Mierz: Zacznij od Azure Workload Assesment. Nasi eksperci cloud zrobią pełny przegląd Twojej infrastruktury w tym hardware, mapowanie obciążeń, opcje planów cenowych.
     
  • Zarządzaj: Nasz Technical Account Manager pomoże Ci w opracowaniu długoterminowej strategii Azure, która będzie zgodna z Twoimi konkretnymi celami i pozwoli Ci na bieżąco korzystać z aktualizacji platformy Azure. Otrzymasz od nas pełny raport Twojej konsumpcji i wykorzystania Azure.
     
  • Konsultuj: Nasze konsultacje to unikalna możliwość bezpośredniej współpracy z ekspertami COMPAREX i Microsoft. Nasz zespół pomaga analizować bieżące i przyszłe plany, zapewnia wsparcie dla Twojej architektury, wsparcie w nagłych sytuacjach oraz zaawansowane szkolenia dla Ciebie i Twojego zespołu.

 

Inne tematy