• COMPAREX Cloud Solutions

    Office 365
    Szkolenia i wsparcie

Zoptymalizuj swoje inwestycje

Office 365 jest potężną platformą wspierającą przedsiębiorców w drodze do efektywnej pracy i sukcesu. Dysponując ogromną ilością funkcji użytkownicy końcowi mają nieograniczone możliwości zwiększenia produktywności i strategii komunikacyjnych. Nasze programy wsparcia Office 365 to zapewnienie Twojej organizacji szkoleń, jakich potrzebujesz abyś mógł w pełni korzystać z Twojej inwestycji w Cloud.


Zaufaj ekspertom

Od samego startu Microsoft Office 365, Comparex pomaga klientom w opanowaniu, zrozumieniu i pełnym wykorzystaniu ich inwestycji w nową technologię. Jako partner Microsoft optymalizujemy nasze programy szkoleniowe bazując na codziennych update ‘ach technologii Microsoft. Zapewniając wsparcie 24/7, wsparcie on-line, szkolenia on-demand.

Wspieramy Cię w pracy z Office 365Szkolenia i wdrożenie

Aby zapewnić pełne wykorzystanie inwestycji w nowe rozwiązanie podczas wdrażania Office 365 kluczowe jest zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych w zakresie nowych funkcjonalności. Nasze szkolenia dla Ciebie:

  •  Szkolenia on-line
  •  Szkolenia dla administratorów IT
  •  Cotygodniowe webinary z zakresu Office 365, w tym wdrożenia dla nowych pracowników

Wsparcie

Zapewniamy wsparcie w zakresie Office 365 poprzez e-mail, telefon i portal on-line. Aby wesprzeć Cię w optymalizacji Twojej inwestycji w Cloud oferujemy stałe wsparcie techniczne. Pomagamy zwiększyć Twoją produktywność, zredukować koszty i zwiększyć adaptację Office 365 w Twoim środowisku.

 Wybierz właściwą drogę wdrożenia:

 Unified Cloud Management dla Office 365: Rozwiązanie dla firm oczekujących płynnego przejścia do usługi Office 365 raz z dalszymi szkoleniami, wsparciem i zarządzaniem jak również z usługami doradczymi w zakresie środowiska w chmurze.

Najnowsze artykuły


 

  23.11.2018 |   Michał Cherek
Wywiad: transformacja cyfrowa w SUEZ...


 

Inne tematy