CLOUD

Twój sukces w TRANSFORMACJI CYFROWEJ: Zapewnij sobie ciągłość biznesu dzięki naszym MANAGED SERVICES

img alt

Portfolio Management Platform

Możesz w końcu w pełni zarządzać  swoimi licencjami generując oszczędności. Pomóż swojej organizacji pracować efektywnie.

COMPAREX SoftCare

COMPAREX jest wiodącym dostawcą usług w zakresie licencjonowania oprogramowania i zarządzania licencjami.

 

COMPAREX W LICZBACH

2450

Pracowników

 

80+

Lokalizacji

 

35

Krajów

 

2533 m€

Przychody

 

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoje  procesy wew. Podpowiemy jak zredukować koszty i pracować efektywnie. Zapewnij sobie spokój i wsparcie. Przejdź z sukcesem przez transformację cyfrową.

Zdobądź pełną wiedzę o swoich licencjach. Zarządzaj efektywnie całym portfolio licencji i orpogramowania. Generuj oszczędności z PORTFOLIO MANAGEMENT PLATFORM.

Nasi pracownicy tworzą silny i efektywny zespół. Innowacyjne pomysly, wspólna praca nad projektami to nasz sukces. Jeśli lubisz wyzwania i masz głowę pełną pomysłów właśnie na Ciebie czekamy!


Nasi klienci o nas

ITELLIGENCE

„Dostarczone przez COMPAREX rozwiązanie oparte o serwery IBM POWER pozwala bez ograniczeń czerpać korzyści z wirtualizacji, wydajności i skalowalności oraz elastycznie dzielić zasoby infrastruktury pomiędzy różnych klientów. Doskonałe nadają się do pracy z obszernymi zbiorami danych i zaawansowanym przetwarzaniem jakie realizuje system SAP HANA.“


 Success story

RWE GmbH

"Narzędzie COMPAREX zapewnia przejrzystość informacji, co ułatwia dalsze kluczowe pomiary SAM i alokację posiadanego softwaru. Już po pierwszych testach SAM2GO Profiler, byliśmy pewni, że ta usługa jest najlepszym wsparciem przy identyfikacji problemów w zakresie oprogramowania i całej infrastruktury IT. Mamy teraz dostęp do przejrzystej mapy naszego aktualnego software, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku"

Rolff Notthoff (Head of Sofware Asset Management RWE IT)

 Success story

zaufali nam


nasi partnerzy i nasze kompetencje