• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: ISV Business Development Manager

 Departament: Sales

 Najwcześniej: od zaraz

 Miejsce pracy: Warszawa

 Typ pracy: pełny etat

BDM pomoże ISV rozwijać działalność, wsparcie w zakresie perspektyw handlowych i nawiąże strategiczne relacje. BDM dostarcza komercyjne rozwiązania do niezależnych dostawców oprogramowania w celu stymulowania wzrostu i optymalnego wykorzystania zasobów. Rozwija efektywne profesjonalne relacje biznesowe z niezależnymi dostawcami usług, aby dopasować je do swoich konkretnych potrzeb i zróżnicować usługi, tak aby pozycjonować COMPAREX jako lidera w świecie ISV. Poza kierowaniem ISV i kanałem partnerskim, BDM utrzyma strategiczną współpracę z filią Microsoft.

 Zakres obowiązków

  • wiesz, jak aktywnie słuchać klientów, aby zidentyfikować bieżącą sytuację, wyzwania i cele.

  • trafnie identyfikujesz, rozwijasz i tworzysz nowe możliwości biznesowe w odpowiednich segmentach rynku,

  • twoim celem jest zapewnienie dochodowych przychodów i osiągnięcie określonych celów sprzedażowych i biznesowych.

  • rozwijasz sprzedaż za pomocą generowanie leadów, poszukwań bezpośrednich , networkingowowych spotkań

  • odpowiadasz za generowanie leadów sprzedażowych poprzez wyszukiwanie i cold calling, wykorzystując przy tym media społecznościowe

  • opracowujesz i wdrażasz strategię rozwoju sprzedaży i nowego biznesu

  • organizujesz spotkania z klientami, w tym przygotowania i kolejne kroki, tak aby wszyscy uczestnicy po zakończeniu spotkania otrzymywali korzyść, a Ty otrzymywałeś wszystkie informacje, aby zaoferować bezkonkurencyjną ofertę

  • posiadasz umiejętność opracowania strategii negocjacyjnych i wiesz, jak skutecznie wykorzystywać możliwości biznesowe.

  • skutecznie wykorzystujesz dostępne zasoby promocyjne jako odpowiednie integralne rozwiązanie e-commerce

  • jesteś w stanie zapewnić klientom pakiet edukacyjny dotyczący marketingu cyfrowego

  • szukasz sposobów na poprawę satysfakcji Klientów

 Wymagania

  • co najmniej -5-letnie doświadczenie w zarządzaniu kontem O365 (tworzenie nowych kont, rozwoju zasobów

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań MS poparte sukcesami

  • posiadasz świetną organizację pracy, bez trudu identyfikujesz priorytety

  • stawiasz czoła największym wyzwaniom, podejmujesz wymierne ryzyko, aby osiągnąć znakomite wyniki

  • posiadasz zdolność angażowania wszystkich poziomów partnerstwa, jesteś nastawiony na realizację planu

  • posiadasz strategię działania oraz umiejętność wywierania wpływu

  • posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu materiałów marketingowych

  • posiadasz wiedzę techniczną Microsoft Azure (poziom 300)

  • 3-5 lat doświadczenia z niezależnymi dostawcami oprogramowania

  • posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, trudności nie sprawiają Ci rozmowy z zarządem, kadrą menedżerską oraz specjalistami

  • posiadasz zdolność twórczego myślenia i umiesz poszukiwać innowacyjnych rozwiązań złożonych problemów technicznych lub/i biznesowych

  • posiadasz doświadczenie w budowaniu biznesu partnerskiego

 Oferujemy

  • udział w projektach, które są odpowiedzią na potrzeby biznesu
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • pracę w zgranym i wspierającym się zespole
  • swobodę w organizacji dnia pracy
  • szkolenia w ramach Grupy oraz u partnerów
  • opiekę medyczną
  • lekcje języka angielskiego
  • owocowe wtorki i dobrą kawę na hamaku

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

Przekazując nam dane zawarte w powyższym formularzu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie przez COMPAREX Poland w celach kontaktowych. Twoje dane osobowe nie będą w żaden sposób przekazane osobom trzecim. Dodatkowe informacje o przetwarzaniu przez COMPAREX danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy