• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Modern Workplace Consultant Solutions Sales

 Departament: Sales

 Najwcześniej: od zaraz

 Miejsce pracy: SoftwareONE, Warszawa

 Typ pracy: pełny etat

 Opis stanowiska

  • wiesz, jak aktywnie słuchać klientów, aby zidentyfikować bieżącą sytuację, wyzwania i cele
  • organizujesz spotkania z klientami, angażujesz się w przygotowania i ustalenie kolejnych kroków, po każdym spotkaniu masz pewność, że otrzymałeś wszystkie informacje i możesz zaoferować bezkonkurencyjną ofertę
  • trafnie identyfikujesz, rozwijasz i tworzysz nowe możliwości biznesowe
  • twoim celem jest zapewnienie dochodowych przychodów i osiągnięcie określonych celów sprzedażowych i biznesowych
  • rozwijasz sprzedaż za pomocą generowania leadów, poszukiwań bezpośrednich, networkingowowych spotkań
  • posiadasz umiejętność opracowania strategii negocjacyjnych oraz wiesz jak skutecznie wykorzystywać możliwości biznesowe
  • posiadasz doświadczenie w organizacji PoC
  • masz na koncie prowadzenie warsztatów lub prowadzenie webinarów
  • szukasz sposobów na poprawę satysfakcji Klientów

 Wymagana wiedza i umiejętności

  • wiesz wystarczająco dużo o Teams, Exchange, Skype, OneDrive, SharePoint i aplikacjach klienckich (ProPlus). Bez trudu wyjaśnisz jaki cel mają wszystkie usługi Office 365
  • potrafisz wyjaśnić, w jaki sposób można poprawić bezpieczeństwo informatyczne cyfrowych miejsc pracy, w szczególności za pomocą technologii Microsoft
  • wiesz, które pakiety licencji i opcje licencji są ogólnie dostępne dla Office 365, Windows i Enterprise Mobility + Security
  • wykorzystujesz swoją wiedzę, aby zademonstrować indywidualne korzyści produktów klientom
  • wiesz jak aktywnie słuchać klientów, aby zidentyfikować bieżącą sytuację, wyzwania i cele
  • jesteś w stanie zarządzać warsztatami i wizualizować omawiane treści
  • pokazujesz klientom potencjalne korzyści rozwiązania Microsoft 365, a nie nudzisz  kolejnymi prezentacjami o funkcjonalnościach.
  • pokazujesz klientom, w jaki sposób mogą współpracować bardziej efektywnie i wydajniej przy użyciu usługi Microsoft 365
  • doskonale argumentujesz, umiesz postawić się w roli zarówno użytkownika, jak i menedżera usług IT, aby przekonać do rozwiązań Microsoft 365
  • znasz język angielski

 Co Ci oferujemy?

  • udział w projektach, które są odpowiedzią na potrzeby biznesu
  • Globalne i lokalne ścieżki kariery.
  • opiekę medyczną, kartę sportową, owocowe wtorki
  • President Club
  • swobodę w organizacji dnia pracy, uwzględniającą pracę zdalną
  • Dress Down / Dress Up
  • Międzynarodowy Program wymiany pracowników
  • Szkolenia lokalne, globalne oraz u Partnerów
  • Kwartalne programy motywacyjne.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania
cv na adres:
rekrutacja@comparex.pl

lub do wysłania cv za pomocą poniższego formularza.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)"

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ma Pan/Pani możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych oraz załączenie klauzuli jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.

Więcej o naszej Kulturze, Wartościach oraz jak spędzamy czas wolny znajdziesz na naszej stronie https://www.softwareone.com/en/about/careers

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

Przekazując nam dane zawarte w powyższym formularzu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie przez COMPAREX Poland w celach kontaktowych. Twoje dane osobowe nie będą w żaden sposób przekazane osobom trzecim. Dodatkowe informacje o przetwarzaniu przez COMPAREX danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy