• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Senior Account Manager

 Departament: Sales

 Najwcześniej: od zaraz

 Miejsce pracy: SoftwareONE, Warszawa

 Typ pracy: pełny etat

Jeśli wiesz, jak aktywnie słuchać klientów, aby zidentyfikować bieżącą sytuację, wyzwania i cele.

Trafnie identyfikujesz, rozwijasz i tworzysz nowe możliwości biznesowe w odpowiednich segmentach rynku, a Twoim celem jest zapewnienie dochodowych przychodów i osiągnięcie określonych celów sprzedażowych i biznesowych.

Czekamy właśnie na Ciebie. Aplikuj!

Poszukujemy osób z inicjatywą do działania, którzy będą odpowiedzialne za realizację projektów sprzedażowych. Są pozytywnie nastawieni i gotowi do wypracowania relacji z biznesem, które zaprocentują.

Podziel się swoimi doświadczeniami i dołącz do naszego zespołu!

 Opis stanowiska

  • opracowujesz i realizujesz strategię rozwoju sprzedaży
  • rozwijasz sprzedaż za pomocą generowania leadów, poszukiwań bezpośrednich, spotkań networkingowowych
  • organizujesz spotkania z klientami, by pozyskać informacje i w rezultacie zaoferować bezkonkurencyjną ofertę
  • doradzasz w zakresie usług SoftwareONE
  • przygotowujesz oferty i kalkulacje cenowe

 Wymagana wiedza i umiejętności

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług IT
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji w B2B, znasz rynek oraz oferty dostawców (vendorów) z sektora IT
  • stawiasz czoła największym wyzwaniom, podejmujesz wymierne ryzyko, aby osiągnąć znakomite wyniki
  • posiadasz zdolność angażowania wszystkich poziomów partnerstwa, jesteś nastawiona/nastawiony na realizację planu
  • posiadasz umiejętność opracowania strategii negocjacyjnych i wiesz, jak skutecznie wykorzystywać możliwości biznesowe
  • praca w dynamicznym środowisku nie sprawia Ci problemu
  • szukasz sposobów na poprawę satysfakcji Klientów
  • posiadasz strategię działania oraz umiejętność wywierania wpływu
  • posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, trudności nie sprawiają Ci rozmowy z zarządem, kadrą menedżerską oraz specjalistami
  • posiadasz zdolność twórczego myślenia i umiesz poszukiwać innowacyjnych rozwiązań złożonych problemów technicznych lub/i biznesowych
  • posiadasz doświadczenie w budowaniu biznesu partnerskiego

 Co Ci oferujemy?

  • Globalne i lokalne ścieżki kariery.
  • opiekę medyczną, kartę sportową, owocowe wtorki
  • President Club
  • swobodę w organizacji dnia pracy, uwzględniającą pracę zdalną
  • Dress Down / Dress Up
  • Międzynarodowy Program wymiany pracowników
  • Szkolenia lokalne, globalne oraz u Partnerów
  • Kwartalne programy motywacyjne.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania
cv na adres:
rekrutacja@comparex.pl

lub do wysłania cv za pomocą poniższego formularza.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)"

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ma Pan/Pani możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych oraz załączenie klauzuli jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.

Więcej o naszej Kulturze, Wartościach oraz jak spędzamy czas wolny znajdziesz na naszej stronie https://www.softwareone.com/en/about/careers

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

Przekazując nam dane zawarte w powyższym formularzu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie przez COMPAREX Poland w celach kontaktowych. Twoje dane osobowe nie będą w żaden sposób przekazane osobom trzecim. Dodatkowe informacje o przetwarzaniu przez COMPAREX danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy