• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Solution Architect

 Departament: Delivery/ PreSales

 Najwcześniej: od zaraz

 Miejsce pracy: SoftwareONE, Warszawa

 Typ pracy: pełny etat

 Opis stanowiska

  • Jesteś świetnym doradcą w zakresie projektowania architektury rozwiązań chmurowych – umiesz przedstawiać przekonujące argumenty

  • wiesz, jak aktywnie słuchać klientów, aby zidentyfikować bieżącą sytuację, wyzwania i cele

  • trafnie opisujesz możliwości Azure

  • przygotowywanie i prezentowanie koncepcji, business cases w zakresie rozwiązań DataCenter nie sprawia Ci problemu

  • jesteś merytorycznym i technicznym wsparciem dla kolegów z działu handlowego jak również dla Klientów SoftwareONE

  • posiadasz umiejętność opracowania strategii negocjacyjnych oraz wiesz, jak skutecznie wykorzystywać możliwości biznesowe

  • budujesz relacje z Klientami oraz partnerami biznesowymi

  • posiadasz doświadczenie w organizacji PoC

  • masz na koncie prowadzenie warsztatów lub prowadzenie webinarów

 Wymagana wiedza i umiejętności

  • posiadasz doświadczenie w roli projektanta systemów lub architekta rozwiązań opartych o chmury publiczne

  • znasz różnicę między maszynami wirtualnymi, kontenerami i usługami aplikacji

  • wiesz jakie opcje przechowywania danych są dostępne na platformie Azure, w jaki sposób można wyświetlać systemy rozwojowe i testowe w Azure.

  • jesteś zaznajomiony z SQL, NoSQL i Data Warehouse, a także z MySQL, PostgreSQL, Microsoft SQL Server, Oracle Database i Cosmos DB

  • nie masz trudności w wyjaśnieniu jak dane mogą być analizowane za pomocą Event Hub, IoT Hub, Stream Analytics i Machine Learning

  • umiesz wyjaśnić skalowanie pionowe i skalowanie poziome

  • posiadasz umiejętność tworzenia koncepcji, architektury oraz projektów systemów w zakresie infrastruktury IT

  • posiadasz nastawienie na realizację celów – koncentrujesz się na rozwiązaniu spełniającym wymagania techniczne i biznesowe

  • świetnie czujesz się w pracy z klientem

  • znasz język angielski

 Co Ci oferujemy?

  • udział w projektach, które są odpowiedzią na potrzeby biznesu

  • Globalne i lokalne ścieżki kariery.

  • opiekę medyczną, kartę sportową, owocowe wtorki

  • President Club

  • swobodę w organizacji dnia pracy, uwzględniającą pracę zdalną

  • Dress Down / Dress Up

  • Międzynarodowy Program wymiany pracowników

  • Szkolenia lokalne, globalne oraz u Partnerów

  • Kwartalne programy motywacyjne.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania
cv na adres:
rekrutacja@comparex.pl

lub do wysłania cv za pomocą poniższego formularza.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)"

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ma Pan/Pani możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych oraz załączenie klauzuli jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.

Więcej o naszej Kulturze, Wartościach oraz jak spędzamy czas wolny znajdziesz na naszej stronie https://www.softwareone.com/en/about/careers

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

Przekazując nam dane zawarte w powyższym formularzu, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie przez COMPAREX Poland w celach kontaktowych. Twoje dane osobowe nie będą w żaden sposób przekazane osobom trzecim. Dodatkowe informacje o przetwarzaniu przez COMPAREX danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy