• COMPAREX Cloud Solutions

    Dołącz do nas
    Proces rekrutacji

Naszą ofertę kierujemy do Expertów i Specjalistów IT, jak również osób które będą odpowiedzialne za budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami. W związku z organizacją programu stażowego – Kuźnia Talentów zapewniamy możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia.

Poszukujemy osób, które:

  • swoją karierę zawodową chcą związać ze światem IT, nie tylko w aspekcie techniczny ale i obsługi Klienta
  • przyczynią się do osiągnięcia zadowolenia Klienta,
  • nastawione są na realizację założonych celów,
  • zdeterminowane są do pracy i działają entuzjastycznie,
  • ciągle doskonalą i tworzą nowe rozwiązania

 

PROCES REKRUTACJI

 

Wysłanie aplikacji

 

w pierwszej kolejności należy wysłać CV wysyłając aplikację na adres: rekrutacja@comparex.pl

 

Spotkanie

 

jeśli przesłana aplikacja nas zainteresuje skontaktujemy się z kandydatem droga telefoniczną
i zaprosimy na bezpośrednie spotkanie z osobą z Działu HR. W wyniku tego spotkania powstaje rekomendacja do Managera Działu.

 

Proces selekcji

 

To z reguły rozmowa, w trakcie której przedstawiamy firmę oraz mówimy o szczegółach oferty. Dodatkowo kandydat może zostać proszony jest o wypełnienie kwestionariusz, który przybliży profil kandydata. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje ok. 20 minut.

 

Drugi etap rekrutacji

 

Proces rekrutacji odbywa się dwu etapowo. Na drugą rozmowę kwalifikacyjną zostają zaproszeni wybrani kandydaci, którzy spotykają się z Kierownikiem Działu, do którego aplikowali. W trakcie spotkania poruszona zostaje część merytoryczna, którą stanowią pytania otwarte.

 

Warto wskazać, iż zdarza się również zorganizować nam trzeci etap rekrutacji – z Managerem innego działu, w trakcie którego przedstawiamy symulacje różnych sytuacji i problemów, które zdarzają się w codziennej pracy na danym stanowisku; Kandydaci mogą zostać poproszeni o wykonanie zadania grupowego, indywidualne lub prezentacji – zwłaszcza na stanowiskach handlowych;

 

Ostateczna decyzja odnośnie nawiązania współpracy zapada po podsumowaniu całego procesu rekrutacji.

 

Wybieramy osoby, które są gotowe współtworzyć z nami sukces COMPAREX. Cenimy kompetencje, dynamizm w działaniu, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.