• COMPAREX Cloud Solutions

    Kim jesteśmy

SoftwareONE, światowy lider w dziedzinie oprogramowania i zarządzania portfelem chmury obliczeniowej, unowocześnia sposób, w jaki organizacje budżetują i optymalizują swoje globalne wydatki na IT, od systemów lokalnych po chmurę. Firma zarządza ponad tysiącem projektów technologicznych na całym świecie i dysponuje wiedzą, która pozwala doradzać klientom w zakresie technologicznych planów migracji do chmury lub optymalizowania wyników biznesowych w środowisku bazującym na chmurze. Platforma PyraCloud, w której zastosowano maszynowe uczenie się, zapewnia widoczność, automatyzację i kontrolę, których potrzebują klienci, aby zmaksymalizować inwestycje w oprogramowanie. Nasze usługi zarządzania portfelem oprogramowania (Software Portfolio Management, SPM) oraz zarządzania  zasobami programowymi (Software Asset Management, SAM) zapewniają metodologię i ramy do optymalizacji bazowej infrastruktury IT, przyspieszenia migracji do chmury i zminimalizowania ryzyka niezgodności z przepisami. SoftwareONE, firma zatrudniająca ponad 5000 ekspertów technologicznych w ponad 80 krajach, jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań technologicznych na świecie, a do jej partnerów należą Microsoft, AWS, Adobe, IBM, VMware, Oracle, Citrix, Red Hat, Trend Micro i wiele innych firm. Więcej informacji o SoftwareONE można znaleźć pod adresem http://www.softwareone.com, a także na Twitterze i LinkedIn.

COMPAREX posiada certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

Firma COMPAREX wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością w następującym zakresie:

  • licencjonowanie i zakup oprogramowania dla środowisk fizycznych i w chmurze
  • sprzedaż rozwiązań IT
  • opracowywanie i dostarczanie usług profesjonalnych (doradztwo; usługi zarządzane i wsparcie; zarządzanie zasobami oprogramowania; tworzenie rozwiązań i aplikacji biznesowych; programy szkoleń i rozwoju)
  • realizacja projektów IT
  • świadczenie wewnętrznego wsparcia dla wszystkich oddziałów Comparex i jej spółek zależnych

Audyt został przeprowadzony, numer raportu: 70008832. Przedstawiono dowody potwierdzające spełnienie wymogów według normy ISO 9001:2015.


Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Inne tematy