• COMPAREX Cloud Solutions

    Kim jesteśmy

COMPAREX jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych, specjalizującym się w zarządzaniu licencjami, pozyskiwaniu licencji, doradztwie w zakresie produktów technicznych i profesjonalnych usługach w chmurze. Bazując na swoim trzydziestoletnim doświadczeniu, firma COMPAREX obsługuje instytucje sektora publicznego, małe i średnie firmy oraz duże korporacje międzynarodowe. Jej portfolio obejmuje licencje na oprogramowanie od ponad 3000 dostawców oraz usługi doradztwa i usługi profesjonalne.

Grupa COMPAREX zatrudnia ponad 2 450 osób w ponad 80 lokalizacjach i 35 krajach w całej Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. W roku obrotowym 2017/18 Grupa COMPAREX wygenerowała (wstępne) przychody na poziomie 2 533 milionów EUR / 2 965 milionów USD.

COMPAREX: fakty i liczby 2017/18

 

2450

pracowników

80+

lokalizacji

35

krajów

2533 mEUR

przychody

 

Struktura Grupy

Siedziba firmy znajduje się w Lipsku w Niemczech. COMPAREX Holding łączy w sobie odpowiedzialność grupy za strategiczny rozwój biznesu oraz rozwój poszczególnych pionów dedykowanych do obsługi klienta: global account management, międzynarodowy marketing i komunikacja, relacje z inwestorami, analizy ekonomiczne, rachunkowość oraz zasoby ludzkie.

Łączenie sił

Raiffeisen Informatik GmbH W celu wsparcia dalszego rozwoju nawiązaliśmy potężne partnerstwo strategiczne z firmą Raiffeisen Informatik GmbH, która należy do największej grupy bankowej w Austrii – Raiffeisen.

 

COMPAREX posiada certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

Firma COMPAREX wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością w następującym zakresie:

  • licencjonowanie i zakup oprogramowania dla środowisk fizycznych i w chmurze
  • sprzedaż rozwiązań IT
  • opracowywanie i dostarczanie usług profesjonalnych (doradztwo; usługi zarządzane i wsparcie; zarządzanie zasobami oprogramowania; tworzenie rozwiązań i aplikacji biznesowych; programy szkoleń i rozwoju)
  • realizacja projektów IT
  • świadczenie wewnętrznego wsparcia dla wszystkich oddziałów Comparex i jej spółek zależnych

Audyt został przeprowadzony, numer raportu: 70008832. Przedstawiono dowody potwierdzające spełnienie wymogów według normy ISO 9001:2015.


Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Inne tematy