Optimalizácia procesov – predstavenie v dvoch minútach

Pozrite sa na video COMPAREXonline a presvedčte sa, ako optimalizovať procesy pri obstarávaní softvérových licencií.

Radi by ste obstarávali softvér pre vaše podnikanie ľahko a rýchlo, ale nakoniec vždy skončíte v pasci rozvláčnych a komplikovaných objednávkových procesov od rôznych dodávateľov? Je čas na optimalizáciu nákupných a transakčných procesov.COMPAREXonline

Náš zákaznícky portál, COMPAREXonline, vám umožní ľahko a jednoducho nakupovať softvér a integrovať produktové i cenové informácie do vášho nákupného systému. S využitím automatizovaných a preverených postupov bude obstarávanie softvérových licencií nielen rýchlejšie, ale tiež spoľahlivejšie a efektívnejšie. Celá vaša spoločnosť tak môže obstarávať softvér založený na presne definovaných rámcových zmluvách a produktoch.

COMPAREXonline vám umožňuje zachovať si vždy jednoduchý, rýchly a komplexný prehľad. Všetky relevantné informácie ako ponuky a objednávky, uzatvorené zmluvy alebo reporty o softvérových licenciách, sú uložené v databáze a kedykoľvek si ich môžete vyhľadať. Navyše priebežné monitorovanie všetkých produktov naším zákazníckym portálom uľahčuje nastavenie efektívnej a spoľahlivej správy softvérovej podpory.

 

Efektívne obstarávanie a správa softvéru

COMPAREX vám ponúka precízne riešenia v oblasti obstarávania a správy softvéru podľa vašich požiadaviek, od jednoduchého e-shopu až po plne integrovaný e-dodávateľský reťazec.

 

 Výhody

  •  Rýchle a bezpečné objednávky vďaka automatizovaným a overeným procesom
  •  Transparentné a preverené nákupy s presne definovanými zmluvami
  •  Štruktúrovaná správa ponúk, kalkulácií, zmlúv a reportov
  •  Ucelený reporting a monitorovanie zmlúv a produktov

Pomocou COMPAREXonline môžete spravovať a automatizovať objednávky a nákupy.

Kontaktujte nás