predstavenie v dvoch minútach

Pozrite sa na SAM2GO video a sami sa presvedčte, aký transparentný váš stav softvérových licencií môže byť.

Spoľahnite sa na tých najlepších! COMPAREX bol vyhlásený za globálneho víťaza spoločnosti Microsoft v oblasti SAM Partner roku 2015!

"Software Asset Management je jedna z našich kľúčových priorít, takže sme samozrejme veľmi nadšení, že spoločnosť Microsoft ocenila náš výkon v tejto oblasti a získali sme globálne ocenenie SAM Partner roku 2015. Je to prestížne ocenenie, ktoré nás utvrdilo v tom, že služby, ktoré v tejto oblasti poskytujeme, sú prvotriedne a ocenenie nás ďalej motivuje rásť a zdokonaľovať sa.", hovorí Christian Terwiel, Software Asset Management Director, COMPAREX AG.

 Prečítať tlačovú správu


Rysuje sa vám neočakávaný softvérový audit. Je potrebné poskytnúť informácie o stave vašich licencií, ale nemáte presný prehľad o situácii. Od posledného SAM projektu ubehol nejaký čas a vy riskujete postih za nedostatočný počet licencií. Nechcete sa radšej vyhnúť takej situácii?

COMPAREX SAM2GO zanalyzuje vaše softvérové licencie a infraštruktúru, čím získate ucelený prehľad o softvérových licenciách, ktoré ste zakúpili, a o softvéri, ktorý skutočne používate alebo ktorý ste si nainštalovali. Táto riadená služba vám kedykoľvek poskytne prehľad licencií a na jej základe vám odporučíme nevyhnutné kroky pre úspešný audit, ale i pre trvalú licenčnú zhodu.

        Nákladové riziká spojené s auditmi
         
    Možné úspory    
         
         
         
Požadovaný a potrebný softvér (napr. 1 000 licencií).   Množstvo licencií, ktoré ste zakúpili (napr. 1 200). Ide o »licenčný prebytok«   Množstvo licencií, ktoré máte nainštalované. V tomto prípade ste nainštalovali viac licencií, ako ste ich zakúpili (napr. 1 200 nainštalovaných, ale len 1 000 zakúpených). Ide o »licenčný schodok.«

Otázky typu: „Nemáte nainštalovaného viac softvéru, ako je licencovaného?“ alebo „Potrebujete naozaj všetky zakúpené a spravované licencie?“ môžu byť presne a efektívne zodpovedané. SAM2GO poskytuje presné, transparentné a odborné rady expertov, ktorí vám pomôžu výrazne znížiť riziko z auditov i konsolidovať a znížiť náklady na softvér.

 

 Výhody

  •  Stála a transparentná správa vašich softvérových licencií
  •  Informácie o stave licencií na jediné kliknutie kedykoľvek a kdekoľvek
  •  Presné plánovanie rozpočtov na softvér
  •  K dispozícii tím odborníkov s detailnou znalosťou softvérového licencovania
  •  Cenovo efektívny Software Asset Management ako riadená služba SAM2GO

SAM2GO (Software Asset Management) je riadená služba.

Viac informácií

COMPAREX SAM2GO

Získajte základné informácie o COMPAREX SAM2GO, ktoré budete mať stále poruke.

 Prevziať leták
 Ďalšie publikácie

Kontaktujte nás