COMPAREX Press releases

Ľudia, ktorí pracujú v našej spoločnosti, sú vysoko motivovaní a hodnotení podľa schopnosti presadiť sa v neustále sa meniacom a rôznorodom pracovnom prostredí. Sú to ľudia, ktorí investujú svoju kreativitu a schopnosti, aby sa mohli podieľať na firemnom úspechu. Sú nadšení z moderných technológií, schopní prijať časť spoločnej zodpovednosti a vyhovieť očakávaniam spoločnosti COMPAREX.
Ak sú nároky, ktoré kladiete sami na seba, rovnako vysoké, potom môžete byť tým, koho hľadáme. Ponúkame vám výnimočnú kariéru, možnosti rozvoja a príležitosť na spoluprácu na ambicióznych projektoch v Nemecku, Európe a po celom svete. Ste vítaní, pokiaľ ste ochotní zdieľať našu firemnú kultúru a rozvíjať ju, pri výraznom zameraní na zákazníkov, motiváciu a kvalifikáciu.
 
Máte záujem o prácu v našej spoločnosti?
Pošlite nám svoj životopis na info@comparex.sk.

 Optimálna podpora pre vašu kariéru

Spoločnosť COMPAREX je výrazne zameraná na profesionálny úspech a osobný rozvoj zamestnancov. Pracujeme s vami a poskytujeme vám príležitosti na rozvoj vašej kariéry. Pravidelné školenia zároveň členom našich tímov vždy sprostredkujú aktuálny vývoj v oblasti softvéru a licencovania. COMPAREX ponúka zákazníkom inovatívne služby a zamestnancom stále nové možnosti..

 Kariéra s globálnym hráčom

Ako skupina spoločností pôsobiacich po celom svete ponúka COMPAREX skvelé príležitosti pre vašu kariéru. Základom nášho medzinárodného pôsobenia je výmena zamestnancov medzi pracoviskami v rôznych krajinách Európy, Afriky a Ázie.

 Celková podpora pre profesionálny úspech

Bez motivácie a rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom nemôže existovať trvalé nadšenie, produktivita a radosť z inovácií. Preto si mimo práce dokážeme veľmi dobre užiť i zábavu a odmeniť sa zamestnaneckými akciami. Napomáhajú vnútrofiremnej komunikácii a umožňujú spoznať sa s kolegami i mimo pracovného prostredia.
COMPAREX je spoločnosť uznávajúca rodinné hodnoty a  podporujúca profesijnú kariéru žien – matiek.

Kontaktujte nás