That's COMPAREX

Je dôležité mať víziu, ale tiež možnosť spoľahnúť sa na silného partnera.
Predstavte si poskytovateľa IT služieb s medzinárodným zázemím, ktorý stojí po vašom boku a podporuje vás, kamkoľvek vedú vaše kroky. IT experta, ktorého máte stále poruke, ktorý rozumie vašej firemnej kultúre, trhu a hlavne vašim potrebám. Predstavte si IT riešenie, ktoré perfektne odvádza svoju prácu, pomáha dosahovať vaše ciele ľahko a rýchlo a navyše sa jednoducho ovláda. Dokážete si to predstaviť? Ak áno, COMPAREX je tá správna voľba!

Spoločnosť COMPAREX Slovakia pôsobí na Slovensku od roku 1995 a ponúka služby v oblasti dátových centier, dodávky a správu softvérových licencií a tiež vlastné softvérové riešenia. Využíva zázemie silnej nadnárodnej skupiny COMPAREX, ktorá úspešne pôsobí v 35 krajinách sveta.

COMPAREX Slovakia sa špecializuje na zákazníkov, ktorí pracujú s veľkými objemami dát a vyžadujú vysokú úroveň bezpečnosti, spoľahlivosti a výkonnosti. Naši špecialisti vám ponúkajú prvotriednu podporu dátových centier v režime 24×7, služby v oblasti riadenia, správy a prevádzky softvérových aktív a rozsiahle portfólio poradenských a IT služieb v oblasti integrácie produktov od rôznych výrobcov. COMPAREX tiež ponúka vlastné softvérové aplikácie na riadenie nákupných procesov, digitálnu archiváciu a automatizované vyťažovanie dát z dokumentov.

COMPAREX Slovakia využíva zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti a ponúka tiež celý rad doplnkových produktov v oblasti financovania a outsourcingu.


Skupina COMPAREX – fakty a čísla 2017/18

 

 

2,450

Zamestnanci

80+

Pobočky

35

Krajina

€ 2,533m

Obrat

Štruktúra skupiny

Spoločnosť COMPAREX AG, sídliaca v nemeckom Lipsku, je zodpovedná za strategický rozvoj a obchodné divízie, globálne riadenie vzťahov so zákazníkmi, medzinárodný marketing a komunikáciu, vzťahy s investormi, obchodné analýzy, účtovníctvo i ľudské zdroje.

Viac informácií o manažmente, dodávateľoch a partneroch, kariérnych možnostiach i aktuálnych tlačových správach, nájdete na http://www.comparex-group.com

Spoločenská zodpovednosť

Sociálna spolunáležitosť je súčasť našej firemnej stratégie a kultúry. Nielen v Lipsku, sídle vedenia spoločnosti, ale i všade v zahraničí, kde máme dcérske spoločnosti, prispieva spoločnosť COMPAREX k dlhodobo udržateľnému rozvoju týchto regiónov.

Aktívne vnímanie zodpovednosti za ľudí, spoločnosť a životné prostredie je súčasťou COMPAREX firemnej filozofie. Ako inovatívna a zákaznícky orientovaná spoločnosť podporujeme kreativitu, schopnosti a záujmy našich zamestnancov, ktoré môžu byť prospešné i mimo ich pracovného odboru.

Iniciujeme a podporujeme tiež stratégie a aktivity našich dcérskych spoločností v rôznych častiach sveta, ktoré okrem svojej vlastnej prospešnosti navyše podporia a obohatia projekty a kľúčové hodnoty celej skupiny COMPAREX.

Kontaktujte nás