• COMPAREX Cloud Services
  44% of all companies
  are using cloud services

Bulut, işinizin başarıya daha hızlı, daha iyi ve daha düşük bütçeli ulaşmasına katkı sağlar. Ama tam olarak o noktaya nasıl ulaşacaksınız? Bu çok değişkeni olan bir denklem – teknoloji, lisanslama, ve bilgi-birikimi – ve de tüm bu konuları bir yandan gündelik işinizi devam ettirirken ele almanız gerekiyor. İşte bu noktada COMPAREX yardıma geliyor.

Bulut bilişimin temel prensibi oldukça basit: BT kaynaklarını talep edildikleri ölçüde sağlamak ve sadece güncel kullanım kadar para ödemek. Bulut işte bu yüzden “as-a-service/hizmet-olarak” çalışır ve müşteri bu doğrultuda CPU performansı, ağ ve depolama kapasitesini, geliştirme ortamını ve yazılım ve güncellemelerini elde eder. Bu saydıklarımızın hiçbiri yeni konular olmamasına rağmen, ilk kez bulut bilişim, tüm bu bileşenleri esnek ve tümleşik bir şekilde birarada sunuyor.

Bulutta rahat olun: COMPAREX sizin güncel kullanımlarınıza bakıp ihtiyaçlarınızı analiz edip, ardından da buluta geçişinizi profesyonelce, güvenli ve efektif bir biçimde yönetiyor.

Firmalar bulutla ilgili ne düşünüyor?

… özel bulutta gizli bilgilerinin güvenliğini ile ilgili endişe taşıyorlar.

...bulut kullanıcıları, buluttan kullandıkları hizmet ve ürünlerde uyumluluk problemleri yaşıyor.

...Özel bulut kullanıcıları (ve genel bulut kullanıcılarının %73’ü) kullandıkları çözümden memnun.

* © Bitkom Cloud-Monitor 2015

Bize Ulaşın

 •  COMPAREX Turkey
   Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş.
   Otağtepe, İnönü Cad. No:72 34810
   Anadolu Hisarı Beykoz İstanbul
 •  34810 Istanbul
 •  0216 332 15 25