Lisans Yönetimi – 2 Dakikalık Açıklama Videosu

Lisans Yönetimi videosunu izleyerek maliyetlerinizi nasıl düşürebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Şirketiniz bağımsız ihtisas departmanlarının yanı sıra bağlı ortaklıkların ihtiyaçlarına uygun yazılımlara mı ihtiyaç duyuyor? Bu yazılımı uygun fiyata tedarik etmek sizin sorumluluğunuzda mı? Diğer bir deyişle TASARRUF yapmak sizin göreviniz mi? Bunu gerçekleştirin! COMPAREX sizi bu hususta destekleyecektir.

Vakit Nakittir

Save time and money with License Procurement by COMPAREXTecrübelerimize göre satınalma hacminin %80’i yalnızca %20 çaba gerektiriyorken, bunun tam aksine satınalma hacminin %20’si çabanın %80’ini gerektirmektedir. Bu nedenle COMPAREX çerçeve anlaşmaları (lisans danışmanlığı, dünya genelinde bulunabilen en iyi fiyatlarla tedarik dâhil), standart yazılım (COMPAREXonline, COMPAREX Dynamic Global Sourcing dâhil) ve özel yazılım (COMPAREXonline üzerinden uygun maliyetli şartlarla standartlaştırılmış işleme) ile ilgili maliyet optimizasyonu için size özel bağımsız yaklaşımlar sunar.

Büyük Yatırımlar. Büyük Tasarruf Potansiyeli.

Size özel hacim ve çerçeve anlaşmaları ve COMPAREX Dynamic Global Sourcing yardımıyla ihtiyaçlarınıza en iyi kaynak kullanımı modelini tespit ediyoruz. Tek tıkla para sapmaları ve farklı yerel fiyatlandırma politikalarından yararlanabilirsiniz.

 Taahhüdümüz

  •  Çerçeve sözleşmeleri yaparken ve optimize ederken tasarruf sağlayın – size özel en iyi kaynak kullanımı modelini geliştiriyoruz.
  •  Müşteri portalımızdaki küresel kaynak kullanımı özelliği üzerinden standart yazılımı satın alırken tasarruf sağlayabilir ve yalnızca tek tıkla dünyadaki en iyi fiyatı bulabilirsiniz.
  •  Özel üreticiler ve münferit olarak mutabık kalınan en iyi şartlarla yazılımı satışı alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde tasarruf sağlayın.

 Size Getirisi

  •  Uluslararası olarak kullanılabilir en iyi kaynak kullanımı modeli dâhil optimize çerçeve sözleşmeleri
  •  Tek tıkla dünyadaki en iyi günlük standart yazılım fiyatı
  •  Doğrulanmış işlem kanalları sayesinde yasal kesinlik
  •  OpenBook fiyatlandırma ile şeffaflık.

Hiç de Standart değil!

Uluslararası işlemler söz konusu olduğunda KAV veya stopaj vergisi gibi vergi düzenlemelerinin karmaşıklığı son derece önemli bir rol oynar. Ana merkezli kurum içi bir sistem sayesinde COMPAREX vergi ve lisanslama düzenlemelerine uyumluluğu temin eder. Tedarik süreci ise değişmez.

Possible cross-border delivery options without COMPAREX Dynamic Global Sourcing

561 adet sınır ötesi olası teslimat seçeneği

Complexity of border-crossing delivery options with COMPAREX Dynamic Global Sourcing

33 adet sınır ötesi olası teslimat seçeneği

Akıllı satınalma, sözleşme yönetimi ve lisans optimizasyonu güç yanlarınıza odaklanmak için ihtiyacınız olan temel unsurlardır. Bu hizmetler uyumluluk risklerinizi azaltmanıza, yazılım lisansları satınalma ve yönetme sürecindeki maliyetlerinizi düşürmenize ve tedarik süreçlerinizin etkinliğini açık bir biçimde artıramanıza yardımcı profesyonel bir lisans yönetim çözümü olan COMPAREX SoftCare sisteminin bir parçasıdır.

 COMPAREX SoftCare