Aldığı işi başarıyla sonuçlandırmaya ve zamanında teslim etmeye odaklanmış, değer yaratan ürün ve projelerle müşterilerine avantaj sağlamayı prensip edinmiş bir ekip; COMPAREX Turkey.

Farklı alanlardaki iş geliştirme faaliyetlerinden, temsilciliğini yaptığı global yazılım markalarına kadar bilişim pazarına adını kaliteli hizmet anlayışıyla yazdırmayı hedef edinmiş bir firma. Kalitesini önce kendi çalışanlarına ve devamında tüm kurumsal müşterilerine ulaştıran bu yapının bir parçası olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim.

1997’den beri faaliyetlerini Dataserv olarak sürdüren ve Şubat 2016 itibariyle COMPAREX Turkey olan firmamız, çekirdek kadrosunu ilk günden bugüne koruyarak müşteri tarafındaki bilinirliğini ve devamlılığını eksiksiz koruyabilmiştir. Şirketimiz Türkiye’de 500’e yakın kurumsal müşterisi, Telekomünikasyon ve Finans sektörlerinde çok sayıda ‘Başarı Hikayesine’ imza atmış olan yetkin kadrosuyla her geçen gün istikrarla büyümektedir.
 
Temel prensibimiz; sahip olduğumuz nitelikli insan gücümüzle tam destek vermeye muktedir olduğumuz projelere talip olmak ve sorumluluğunu aldığımız işleri başarılı bir şekilde teslim etmektir.

Bize güvenen tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
Sevgi ve Saygılarımla,

Irmak PAKDEMİR

CEO