Що означає PRIDE

  •  Ми пишаємося собою та COMPAREX.
  •  Ми пишаємося, що є частиною команди COMPAREX.
  •  Ми пишаємося тим, що нас цінують клиєнти, постачальники та виробники.

Наша цінність – PRIDE

PRIDE = Гордість

Personal Growth – Особистісний ріст

Кожному співробітнику COMPAREX ми надаємо простір для особистісного та кар'єрного зростання. Як результат, кожен гарантовано приймає свідоме рішення про свій розвиток. У COMPAREX ми ставимося до помилок, як до невід'ємної частини розвитку. Ми впевнені, що помилки призведуть до вдосконалення, а, отже, буде виключена можливість їх повторення. Співробітники COMPAREX славляться своїм досвідом і прагненням до самовдосконалення. Ми сподіваємося, що люди будуть пишатися тим, що вони працюють в COMPAREX і збережуть цю гордість навіть після завершення співпраці з нами.

Respect – Повага

Ми демонструємо взаємне визнання та підтримку між колегами, партнерами та клієнтами. Саме тому співробітники COMPAREX виявляють такий дух відкритості та зацікавленості один в одному. Спілкування є вирішальним фактором у цьому процесі. Прекрасним прикладом є наш внутрішній ресурс COMPEDIA - відкрита мережа для обміну інформацією. Кожен співробітник має можливість зробити свій внесок у зміст COMPEDIA або поділитися своїми ідеями за допомогою відкритого ресурсу «Банк ідей». Завдяки шанобливому ставленню один до одного ми створюємо середовище, в якому посилюється взаєморозуміння, а довіра стає сильнішою.

Integrity – Чесність

Ми прагнемо до чесної праці та взаємодії, дотримуючись принципів ділової етики й справедливості, як на внутрішньому, так і на зовнішньому рівні. Ми виконуємо зобов'язання та обіцянки, приймаємо на себе відповідальність за дії та рішення й чекаємо цього від інших. Це означає створення єдності між тим, що ми робимо, і тим, що говоримо, - фундамент, на якому будується внутрішня й зовнішня довіра, відкритість і прозорість комунікацій, рішень і дій.

Diversity – Різноманіття та рівні можливості

Різні культури роблять нас сильнішими! Усі співробітники у всіх країнах мають рівні можливості. Ми прагнемо до різноманіття для досягнення креативності та відкритості новим можливостям. Різноманіття менталітетів, культур і гендерних підходів визначає наші сильні сторони й справжню злагодженість у роботі на глобальному рівні.

Excellence – Досконалість

Ми володіємо необхідними навичками, професіоналізмом і націлені на надання першокласних послуг нашим клієнтам. Ми прагнемо до досконалості «бути кращими» в усьому, що ми робимо. Ми працюємо над безперервною оптимізацією внутрішніх процесів із метою поліпшення якості послуг, що надаються нашим клієнтам. Ми прагнемо стати найкращим глобальним постачальником ліцензійного програмного забезпечення та рішень у сфері ІТ.

Personal Growth / Особистісний ріст
Respect / Повага
Integrity / Чесність
Diversity / Різноманіття та рівні можливості
Excellence / Досконалість